Предмет: Физика, автор: petrdashkevich

з якою частотою здійснює коливання ніжка камертона, якщо вона є джерелом звукової хвилі завдовжки 34 м? Вважайте, що швидкість поширення звуку в повітрі дорівнює 340 м/с.

Ответы

Автор ответа: v1248
0
L = 34
v = 340 м/с
L = v*T
T = 1/n
L= v/n
n = v/L
n = 340/34 = 10 Гц.
Похожие вопросы