Предмет: Химия,
автор: nsobaflio
Розрахуйте кількість речовини етанолу масою 230 г. У відповіді вкажіть число.
Ответы
Автор ответа:
1
Mr(C2H5OH)=24+6+16=46г/моль
n=m:Mr
n=230:46=0,2моль
n=m:Mr
n=230:46=0,2моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: clon3
Предмет: Русский язык,
автор: coolluydmila20
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: карла15
Предмет: Литература,
автор: katyamelnikofa
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
n=230:46
n=5