Предмет: Физика,
автор: mynkodasha
У нерозтягнутому виді пружина має довжину 88 мм. Коли до неї приклали силу 120Н, її довжина стала 120 мм. Яку довжину буде мати приємна, якщо на неї буде діяти сила 90Н?
Кто знает, можете пожалуйста ещё и объяснить?
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
1)k=F/(дельта L ) = 120/(120*10^-3 - 88*10^-3) = 120/32*10^-3=3750 H/m
2)L= F/k = 90/3750 = 0,024
mynkodasha:
спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Махфират
Предмет: Русский язык,
автор: Ivanenkoswer
Предмет: Английский язык,
автор: mopemopemope18
Предмет: Математика,
автор: ragi03
Предмет: Информатика,
автор: IoninаGera03