Предмет: Химия, автор: ilchykshestopal234

3. Для проведення досліду лаборант взяв купрум(ІІ) гідроксид кількі- стю речовини 2,5 моль. Обчисліть масу та кількість структурних оди- ниць, які містяться в цій порції речовини.​

Ответы

Автор ответа: jnona
2

m(Cu(ОН)2)=2,5 моль*98г/моль=245г

N(Cu(ОН)2)=2,5 моль*6,02*10²³моль⁻¹структурних одиниць= 15,5*10²³ структурних одиниць

Похожие вопросы