Предмет: Физика,
автор: EmiVAN
На яку максимальну висоту відхиляється математичний маятник, якщо в момент проходження ним рівноваги швидкість його руху дорівнює 2 м/с?
Ответы
Автор ответа:
0
По закону сохранения энергии!
Wп (max)=Wк (max)
mgh=(m*v^2)/2
Отсюда h(max)=(v^2)/ 2*g = 4/20=0,2 м= 20 см
Всё просто!
Wп (max)=Wк (max)
mgh=(m*v^2)/2
Отсюда h(max)=(v^2)/ 2*g = 4/20=0,2 м= 20 см
Всё просто!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: thekosta0875438754
Предмет: Математика,
автор: doronina10
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Desolet
Предмет: Алгебра,
автор: Regina06