Предмет: Физика, автор: vvolosuk93

Човен за 30с піднявсі на гребенях хвиль 10 разів. Визначте швидкість хвиль, якщо відстань між їхніми гребенями дорівнює 3м.​

Ответы

Автор ответа: leoriuss24
0

Ответ:

3м=300см

300:10=30

30+30=60швидкість

Похожие вопросы