Предмет: Физика,
автор: martynukegor2020
Визначте величину електричного заряду, що проходить в провіднику за 4с за сили струму 5 кА
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
t = 4 c
I = 5 кА = 5000 А
q - ?
===========
Заряд:
q = I·t = 5000·4 = 20000 Кл или 20 кКл
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lyuba76
Предмет: Русский язык,
автор: asaliy1
Предмет: Беларуская мова,
автор: ewromash2014
Предмет: Литература,
автор: my899167
Предмет: Геометрия,
автор: dzhulikov