Предмет: Физика,
автор: voovvrrv98
яку силу треба прикласти до шматка дроту жорсткістю 600Н/м, щоб він висловився на 1 см?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
6 Н
Пояснення:
Fпруж = k*x
k - жорсткість
x - видовження
Fпруж = 600 * 0,01 = 6 Н
1 см = 0,01м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: bella61
Предмет: Английский язык,
автор: kristinagrosman
Предмет: Русский язык,
автор: Васюня2002
Предмет: Математика,
автор: MashaCand