Предмет: Химия,
автор: Natashka2014
при взаємодії 0,75 г двовалентного металу з водою виділився водень , обємом 420мл.Знайти цей метал.
Ответы
Автор ответа:
0
X + H2O --- XO + H2
M(X)= 0,75x 22,4/0,42 = 40
Ca
M(X)= 0,75x 22,4/0,42 = 40
Ca
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: ivanhalilov50
Предмет: Математика,
автор: sofioparina26
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним