Предмет: Физика, автор: Аноним

За допомогою пружини жорсткістю 200 Н/м по поверхні столу тягнуть рівномірно брусок. При цьому пружина видовжилась на 5 см. Коефіцієнт тертя між бруска о стіл = 0,4 . З якою силою брусок тисне на поверхню столу, та яка маса бруска?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 25Н

Объяснение:

Дано:

k=200Н/м

х=5см=0,05м

μ=0,4

-------------------

F-?

При равномерном движении сила тяги равна силе трения:

Fт=Fтр=kx=200*0,05=10Н

Fтр=Fμ

Отсюда F=Fтр/μ=10/0,4=25Н

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: lena2138