Предмет: Физика, автор: artemkondratenko102

2) Дерев'яний брусок масою 2 кг Тягнуть рівномірно по горизонтальній поверхні за допомогою пружини. Пружина видовжилась на 8 см. Коефіцієнт тертя між бруском та поверхнею = 0,4 . Знайти жорсткість пружини.​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 100Н/м

Объяснение:

Дано:

m=2кг

х=8см=0,08м

μ=0,4

--------------------

k-?

При равномерном движении сила тяги равна силе трения.

Fтр=Fт=Fμ=mgμ=2*10*0,4=8Н

Согласно закона Гука:

Fт=kх

Отсюда k=Fт/х=8/0,08=100Н/м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: helpme20061403
Предмет: Математика, автор: alina6428