Предмет: Химия,
автор: bohdan188228
3. Обчисліть кількість молекул та кількість атомів С та н у етені кількістю речовини 1,5 моль.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
N(H2O) =9.03*10^23
Объяснение:
n=N/NA
n(H2O)*N(H2O)/NA
N(H2O)= n* NA =1.5моль*6.02*10^23 =9.03*10^23
bohdan188228:
це розв'язок для води!
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: santalovasonya
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: alina20032508
Предмет: Алгебра,
автор: Gansta2281