Предмет: Химия, автор: Alina1978123

Обчисліть масову частку хімічних елементів у сполуці CaSO4

Ответы

Автор ответа: turmturmych
0

СаSO4

Mr(CaSO4)=40+32+16•4=136

w(Ca)-?

w(So)-?

w(O)-?

w(Ca)= n•Ar(Ca)/136=40/136=0,294=29.4%

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: OLESKA1277