Предмет: Химия,
автор: aumannaleksandra
Помогите срочно,умоляю Масова частка Нітрогену в сполуці з Оксигеном становить 26 %. Визначте
формулу цієї сполуки, знаючи, що її відносна молекулярна маса – 108.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
N205
Объяснение:
w(N)=26%
m=108
108-100%
x-26%
108*26/100=28 - N
108-28=80 - O
28/14=2
80/16=5
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ирма21
Предмет: Українська мова,
автор: swetaliashenko
Предмет: Русский язык,
автор: саша24082000000
Предмет: Русский язык,
автор: mixa766666777
Предмет: ОБЖ,
автор: alicesky94