Предмет: Химия,
автор: Yura1738
B 100 г. нітратної кислоти розчинили шматочок купруму. Визначити масу солі, що утворилася.
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
m(НNO3)=100
__________
m(Cu(NO3)2)-?
Розв'язок:
100г Хг
Cu + 4НNO3 = Cu(NO3)2 + 2NO2 + 2Н2О
4*63=192г 188г
х=100г*188г/192г=97,9г
Вот верное решение:
4HNO3+Cu=Cu(NO3)2+2NO2+2H2O
100/4*63=x/m(Cu(NO3)2)
m(Cu(NO3)2)=64+14*2+16*3*2=64+28+96=188
100/252=x/188
x=(100/252)*188=75гр
Надеюсь я хоть кому то помогу
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: миха272
Предмет: Русский язык,
автор: RedShiftoJ
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Вот верное решение:
4HNO3+Cu=Cu(NO3)2+2NO2+2H2O
100/4*63=x/m(Cu(NO3)2)
m(Cu(NO3)2)=64+14*2+16*3*2=64+28+96=188
100/252=x/188
x=(100/252)*188=75гр