Предмет: Химия,
автор: rtgrtrthrththtyhhytw
Який об’єм (н.у.) займає порція, що містить 2,408×1024 молекул вуглекислого газу СО2? Яка кількість речовини атомів Оксигену міститься в цій порції?
будь ласка
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
n(co2)=N(CO2):Na=2,403×10²⁴):(6,02×10²³)=4моль
количество вещества кислорода:
CO2-->C+O2(4моль)
n(O)=4моль
Если нужно:
N(O2)=n×Na=4×6×10²³=24×10²³
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Диана1653
Предмет: Окружающий мир,
автор: kuzmenko0606
Предмет: Русский язык,
автор: 19019
Предмет: Математика,
автор: annagureeva0783