Предмет: Физика,
автор: eliseevsasazena
Визначте енергію йонізуючого випромінювання, передану тілу масою 20 г, якщо потужність поглинутої дози йонізуючого випромінювання становить 0,8 Гр/с, а час опромінення 25 с
Ответы
Автор ответа:
6
дано:m=20 г=0,02 кг
P=0,8 Гр/с
t=25 сек
Знайти:E-?
Рiшення:D=E/m => E=Dm => P=D/t => D=Pt=>E=Ptm
E=0,8*25*0,02=0,4 Дж
Ответ:Е=0,4 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: kolbichevasofi
Предмет: Английский язык,
автор: анна1397
Предмет: Русский язык,
автор: правда8
Предмет: Русский язык,
автор: MilkAndChocolate