Предмет: Физика, автор: ivannasabadochows5ub

срочно 80 б
Лінза з оптичною силою 10 дптр дає дійсне зменшене зображення предмета. Якою може бути відстань між предметом і лінзою? має вийти у кращому випадку 25
Линза с оптической силой 10 дптр дает действительно уменьшенное изображение предмета. Каково может быть расстояние между предметом и линзой? должно получиться в лучшем случае 25

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
1

Ответ: відстань між предметом і лінзою має бути більшою за 20 см

Объяснение: дійсне зменшене зображення дає лише збиральна лінза у випадку, коли предмет знаходиться за подвійним фокусом (d>2F).      F=1/D=1/10 = 0,1 м=10 см   2F=2*10=20 cм


ProstoPomogitePlease: Здравствуйте. Можете помочь, пожалуйста https://znanija.com/task/47943834
Похожие вопросы