Предмет: Химия,
автор: illrublik
Обчисліть число атомів та молекул карбон (ІV) оксиду обємом 7,84 л (н.у.).
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
n(CO2)=V(CO2)÷Vm=7,84÷22,4=0,35моль
N(CO2)=n(CO2)×Na=0,35×6×10²³=2,1×10²³
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: semenm
Предмет: Английский язык,
автор: Aİjan1206
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: sviatoslav2309