Предмет: Химия,
автор: Аноним
об'єм кисню за кількістю речовини 2 моль дорівнює
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
44,8 л
Пояснення:
Дано:
n(O2)=2 моль
Знайти:
V(O2)-?
Розв'язання:
За формулою n=V/Vm знайдемо V.
V=n*Vm
Vm(н.у.)=22,4 л/моль
V(O2)=2 моль*22,4 л/моль=44,8 л
Відповідь:V(O2)=44,8 л
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: JulyPush
Предмет: Русский язык,
автор: аздагьо
Предмет: Русский язык,
автор: Макс11111111к
Предмет: Информатика,
автор: vitalekpeshkov
Предмет: Русский язык,
автор: jojo12311