Предмет: Физика,
автор: semankivmaksiv
Допоможіть будь ласка!!!Даю 100 балів
З якою силою взаємодіють дві маленькі заряджені кульки, розташовані на відстані 50 см одна від одної у вакуумі, якщо їхні заряди відповідно дорівнюють 0,0000004Кл та 0,0000005Кл?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
F=72×10^-4 Н
Объяснение:
q1= 4×10^-7
q2=5×10^_7
r=0.5
k= 9 × 10^9
____________/
F=k q1 q2 /r^2=
=9·10^9×4·10^-7 ×5·10^-7 / (0,5)^2=
=72×10^-4
tuakmerej:
Привет
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
r = 50 см = 0,50 м
q₁ = 0,0000004 Кл = 4·10⁻⁷ Кл
q₂ = 0,0000005 Кл = 5·10⁻⁷ Кл
_______________________
F - ?
По закону Кулона сила взаимодействия:
F = k·q₁·q₂/ r²
F = 9·10⁹·4·10⁻⁷·5·10⁻⁷ / (0,50)² = 7,2·10⁻³ Н
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: hdhdu
Предмет: Русский язык,
автор: Ason1
Предмет: Окружающий мир,
автор: vladik0107
Предмет: Математика,
автор: ivanivankovalep8t33q