Предмет: Химия,
автор: dimonkovalevsky2007
Обчисліть об'єм та число структурних частинок( молекул )110г карбон( IV) оксиду.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Дано:
m(CO2)=110 г
V(CO2)-?
ν=m/M, M(CO2)=44г/моль
ν(CO2)=110/44=2,5 (моль)
Vm=22,4л/моль
V(CO2)=ν(CO2)×Vm=2,5×22,4=56(л)
Відповідь: V(CO2)=56 л
Автор ответа:
0
Ответ:
V=180c b=174c h=662 k=727c o=725c
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Daradiachkova
Предмет: Русский язык,
автор: наталья130
Предмет: Физика,
автор: rogatkina8412
Предмет: Математика,
автор: Лохтупойиещёдаун