Предмет: Химия,
автор: katerinaartyomovna
СРОЧНО 35 балов
7. Розрахуйте молярну масу (г/моль) газу, 100мл якого за н.y. мають масу
0,196г.
8. Визначте, де міститься більша кількість атомів 56 лазоту (N)) чи 56 г
кремнію (Si).
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
7. M=m:n;
n=V:Vm=0,1:22,4=0,004моль
M=m:n=0,196:0,004=49г/моль
Ответ:49г/моль
8. N=n×Na;
n(N)=m(N):M(N)=56:14=4моль
N(N)=n(N)×Na=4×6×10²³=24×10²³молекул
n(Si)=m(Si):M(Si)=56:28=2моль
N(Si)=n(Si)×Na=2×6×10²³=12×10²³молекул
Ответ:в азоте
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: шкурат
Предмет: Английский язык,
автор: Лирочка5мирочка
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: papa919
Предмет: Українська мова,
автор: Sofija20