Предмет: Физика,
автор: duikarevv
Скільки води можна підігріти від 0 градусів цельсія до кипіння за рахунок виділеної енергії при повному розпаду 2,38 г Урану - 235? вважайте що наслідок поділу кожного ядра Урану виділяється 3,2•10 в -11 Дж, а маса атома Урану - 235 дорівнює 3,9•10
ilablyndesku:
дружыть
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Відповідь:
Пояснення:
E=Q
E = NE₀ = m₁E₀/m₀
Q = cm₂Δt
m₁E₀/m₀ = cm₂Δt
m₂ = m₁E₀/cm₀Δt
m₂ = 2.38*10⁻³*3.2*10⁻¹¹/(4.2*10³*3.9*10⁻²⁵*100) = 0.464957*10⁶ кг =464,957 т ≈ 465 т
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: НазаралиТем
Предмет: Русский язык,
автор: smorodina83
Предмет: Русский язык,
автор: Hlebyhshek
Предмет: Экономика,
автор: malairchik
Предмет: Русский язык,
автор: ezejder99