Предмет: Химия,
автор: Аноним
Гліцерин масою 19 г вступив повнісю прореагував з натрієм масою 0,23 г. Визначте відсоток домішок у гліцерині.
СРОЧНООО
Ответы
Автор ответа:
1
m(C3H8O3 с примесями) = 19 g
m(Na) = 0.23 g
W(примесей) - ?
n(Na) = 0.23 g / 23 g / mol = 0.01 mol
2C3H8O3 + 2Na = 2C3H5O3Na + 3H2
2n(Na) = 2n(C3H8O3) = 0.01 mol ;
m(C3H8O3) = 0.01 mol * 92 g / mol = 0.92 g
W(примесей) = (19-0.92) g / 19 g = 0.9515 = 95.15%
Ответ: 95.15% .
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sveta1984sveta2
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: вперед2
Предмет: Русский язык,
автор: anastasiiligai
Предмет: История,
автор: fffjg