Предмет: Химия, автор: lablonda

8. Суміш газів містить 6,02*10“ молекул водню та 3,01*10 молекул карбон (IV) оксиду
(СО). Обчисліть масу суміші.
4-й рівень

Ответы

Автор ответа: PegeJ
1

Ответ:

n(H2)=N(H2):Na=(6,02×10²³):(6,02×10²³)=1моль водорода

m(H2)=n(H2)×M(H2)=1×2=2грамма

n(CO2)=N(CO2):Na=(3,01×10²³):(6,02×10²³)=0,5моль

m(CO2)=n(CO2)×M(CO2)=0,5×44=22грамма

m(смеси)=m(CO2)+m(H2)=22+2=24грамма

Ответ:24грамма

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: LavdinaYana