Предмет: Физика,
автор: Whitefalcon2072
Яку роботу виконує ліфт, піднімаючи людину масою 75 кг з
другого поверху на дев;ятий, якщо висота одного поверху 3 м?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 15,75кДж
Объяснение:
Дано:
m=75кг
h1=3м
n1=2
n2=9
-------------
А-?
А=mgh1(n2-n1)=75*10*3(9-2)=15750Дж=15,75кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Arturplis
Предмет: Русский язык,
автор: алалалла1
Предмет: Русский язык,
автор: zek008
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: даша10233