Предмет: Химия, автор: xXataiXx

обчисліть і важіть об'єм, який займає за нормальних умов 0,2 моль карбон (2) оксиду СО

Ответы

Автор ответа: marishka5271
0
Дано:
n(CO)= 0,2 моль
Знайти:
V(CO)-?
Розв’язання :
n=V/Vm
Vm(н.у.)= 22,4 л/моль
З даної формули знайдемо V.
V=n*Vm= 0,2 моль* 22,4 л/моль= 4,48 л
Відповідь : V(CO)= 4,48 л
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Dan4ik228a