Предмет: Физика, автор: ermakovamaria871

пружину з жорсткістю k=40н/м розтягнули на 5 см. на скільки зміниться потенціальна енергія цієї ж пружини, якщо її розтягнути з 5 см до 20 см​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 0,75Дж

Объяснение:

Дано:

k=40Н/м

x1=5см=0,05м

х2=20см=0,2м

-----------------------

ΔЕп-?

ΔЕп=Еп2-Еп1=kx2²/2-kx1²/2=k/2(x2²-x1²)=40/2*(0,2²-0,05²)=0,75Дж

Похожие вопросы