Предмет: Химия,
автор: aroslavcybulnik
Обчисліть масу азоту (N2), якщо його об'єм дорівнює 112 л
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
n = V / Vm, Vm=22,4л/моль
n(N2) = 112л / 22,4л/моль = 5моль
m = n * M, M(N2) = 14*2 = 28г/моль
m(N2) = 5моль * 28г/моль = 140г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Nika587
Предмет: Русский язык,
автор: chanyeol0202
Предмет: Окружающий мир,
автор: SilverCat2
Предмет: Химия,
автор: Quantym
Предмет: Русский язык,
автор: Ninelka31