Предмет: Химия, автор: kharkovskiytima

Відносна густина деякого газу за амоніаком (NH3) становить 1,882. Обчисліть відносну густину цього газу за воднем
СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: wrsqmthkkq
1

Ответ:

D h2=16г/моль

Объяснение:

D NH3(газу)=1,882

M(газу)=1,882*17=32г/моль

D h2=32/2=16г/моль

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: помогитепожалуйста63