Предмет: Физика,
автор: nazarkizun0
визначте силу тяжіння, яка діє на тіло масою 800 г
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
8 H
Объяснение:
m = 800 г = 0,8 кг
g = 10 Н/кг
------------------------
Сила тяжести
Fт = m · g = 0.8 · 10 = 8 (H)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Баширхан
Предмет: Русский язык,
автор: масепр
Предмет: Українська література,
автор: марьяна1715
Предмет: Математика,
автор: vsevolodstepanov
Предмет: Русский язык,
автор: nick2081