Предмет: Химия,
автор: marsllas277
Обчисли скільки тон повітря потрібно переробити для добування 1000м3 кисню якщо у повітрі міститься 23% кисню за масою а густина кисню становить 1,43 кг/м3. СРОЧНО ПОЖАЛУСТА!!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
≈6.22т
Объяснение:
Нам необходимо сделать
m=ρV кислорода
m=1.43*1000=1.43*10³кг=1.43т кислорода
Его только 23% в воздухе, тогда надо перелопатить
1.43/0.23≈6.22т воздуха.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Наташка9050
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: даня701
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sss5811
Предмет: Литература,
автор: oleglundin228