Предмет: Химия, автор: ceburekceburecnyj30

Об'єм амоніаку NH3 при нормальних умовах дорівнює 291,2 л. Встановіть масу цієї порції газу та кількість молекул амоніаку.​

Ответы

Автор ответа: uzko74
1

Ответ:

Дано:

н.у

V(NH3)=291,2л

m(NH3)-?

N(NH3)-?

n=V:VM=291,2:22,4л=13моль

m=n•M=13моль•17г/моль=221г

N=13•6,02•10²³=78,26•10²³

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: arianalady