Предмет: Физика,
автор: cremblure
У посудині об'ємом 6100 см3 міститься 10 г деякого газу. Визначте молярну масу цього газу, якщо за температури 21 °С тиск у посудині становить 1 МПа
Ответы
Автор ответа:
4
Відповідь:
Дано: Розв'язання:
V=6100cм³=6100×м³ pV=
RT
m=10×кг=
кг M=
=
=4×
кг/моль.
t=21°С=294К
p=Па
Знайти:
М-? Відповідь: 4× кг/моль.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: iriha4
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: pantera36
Предмет: Русский язык,
автор: nurik9880
Предмет: Математика,
автор: Лонау