Предмет: Литература, автор: sashasmetana228

Прізвище Хлестаков стало провим. Як ви галасте. що означае похідне від нього слово «хлестаковщина? Аргументуйте свою думку.


kiril142006: аа
kiril142006: хай чо по чом
vikusickalove666: сурпрайз, маскіровка)))
kiril142006: сало по 230 шок!!

Ответы

Автор ответа: kdakova013
8

Ответ:

Головним героєм вікової і безсмертної комедії «Ревізор» є Хлестаков. Він прикидається лжеревізором і відвідує всі чиновницькі садиби в повітовому місті.

Персона Хлестакова стала унікальним чином, який переходив з покоління в покоління. Сам автор писав про те, що йому досить важко далася характеристика головного героя. Тільки лише завдяки тому, що М.В. Гоголь мав гарне уявлення про життя чиновників і про існування таких людей, як Хлестаков, він зміг створити реальний портер лжеревізора.

У чому ж особливість даної персони? Хлестаков живе сьогоднішнім днем. Йому абсолютно все одно, що було вчора і що буде завтра. Тому, він так сміливо і відважно робиться перевіряючим і розігрує всіх жителів міста N.Образ головного героя був своєрідним путівником, які пересував читача від одного епізоду комедії до іншого. Навколо нього розгорталися комічні і смішні події.

Герої повітового міста всерйоз прийняли незнайомця за хитрого перевіряючого. Вони вважали, що при спілкуванні з ним, потрібно тримати язик за зубами і вухо гостро. Ніхто й подумати не міг, що він всього лише майстерно грає свою роль і просто обманює жителів містечка.

Саме внутрішній світ Хлестакова дозволяє йому так майстерно вживатися в різні ролі. Він з легкістю змінює свої обличия, тому, без особливих зусиль робить з себе приїжджого ревізора. Його вигляд і зовнішній вигляд не викликає страху у городян і вони захоплюються його стриманістю. А так воно і є, Хлестаков абсолютно не злий і не жорстока людина. Швидше, він хитрий і азартний.

Микола Васильович Гоголь прищеплює свого героя цікаву промову з чужорідними словами французького походження. Хлестаков, в одній сцені використовує літературні і художні вираження, в інший, користується вульгарними фразами. Його персона мінлива і легко змінювана. Він підлаштовується під оточуючих і майстерно грає свою роль. Тому, під поняттям хлестаковщини читач може мати на увазі награність, брехня і брехня, а також несерйозність і безглузде хвастощі.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: 0talka0