Предмет: Физика, автор: valerijp475

Яка сила діє на

провідник довжиною 0,1 м

в однорідному магнітному

полі з індукцією 2 Тл, якщо

сила струму в провіднику

становить 5 А, а кут між

напрямком струму й

лініями індукції 30°?​

Ответы

Автор ответа: zmaks2005
0

Ответ:

Fa=BIL sin α

Fa=2*5*0.1*sin 30°=10*0.1*0.5=0.5 H

Похожие вопросы