Предмет: Химия, автор: Аноним

7. Масова частка Оксигену у деякій сполуки дорівнює 47%. Обчисліть масу цієї речовини, в якій міститься 9,6г Оксигену. а) 10,2 г б) 20,4 г; в) 40,8; г г) 102 г.
пожалуйста с решением ​


XxsomebodyxX: :)

Ответы

Автор ответа: balymaskat55
0

Ответ: б) 20,4г или г) 102г

Автор ответа: XxsomebodyxX
1

Ответ:

Дано:

W(O2)=47%

m(O2)=9.6 г

m(речовини)-?

Объяснение:

складемо пропорцію

47%/9.6=100%/x

47% до 9.6 Грам це відношення масової частки до маси

100% до х це вся масова частка всієї речовини до маси всієї речовини

х=9.6•1/0.47=20.4 г

( ділимо на 0.47, бо я перевела це з відсотків у звичайне число, тобто поділила ла 100)

ми позначали m( речовини) як х, отже

m(речовини)=20.4 г


XxsomebodyxX: да
XxsomebodyxX: сорян, не решаю литературу
XxsomebodyxX: к сожалению нет, только химия, английский и в какой то степени биология
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: yychtttby
Предмет: Физика, автор: polakovak502