Предмет: Химия, автор: Аноним

Визначте для неї: а) відносну формульну масу б) масову частку (%) Сульфуру
к предыдущему заданию ​

Ответы

Автор ответа: gulnarazulkornaeva45
0

Ответ:

ОТВЕТ Б

Объяснение:

ВСЕПРАВИЛЬНО!!!!

Автор ответа: XxsomebodyxX
0

Ответ:

а) відносна формульна маса це М

M(MgSO4)=24+32+16•4=120 г/моль

тут ми додали між собою атомні маси кожного елемента, а 16 помножили на 4, бо це атомна маса оксигену, а перед оксигеном маємо індекс 4

Объяснение:

б)

W(елемента)=М(елемента)/М(речовини)

W(S)=32/120=0.26666666≈0.27•100%=27%

заокруглюємо 0.2666666 до 0.27 і множимо на сто відсотків

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: keb72