Предмет: Химия,
автор: buhachuk2
Який об'єм займе 3 моль азоту за н.у
З РОЗВ'ЯЗУВАННЯМ І ФОРМУЛАМИ
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
67,2 л
Пояснення:
Дано:
n(N2)=3 моль
Знайти:
V(N2)-?
Розв'язання:
n=V/Vm
Vm=22,4
V=Vm*n
V(N2)=22,4 л/моль*3 моль=67,2 л
Відповідь:V(N2)=67,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: abdi1973
Предмет: Русский язык,
автор: милaна1
Предмет: Английский язык,
автор: orily
Предмет: История,
автор: angellis06
Предмет: Математика,
автор: lpolina06