Предмет: Физика,
автор: anton5799
Під дією якої сили пружна розтяглися на 7см
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:Дано:
k = 40 H/м
∆х = 7 см = 0,07 м
______
F - ?
По закону Гука:
F = k • ∆х
F = 40 H/м • 0,07 м = 2,8 Н
Пояснення:
k = 40 H/м
∆х = 7 см = 0,07 м
______
F - ?
По закону Гука:
F = k • ∆х
F = 40 H/м • 0,07 м = 2,8 Н
Пояснення:
anton5799:
Спасиба
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ymka999
Предмет: Русский язык,
автор: макс2005111
Предмет: Українська мова,
автор: samfarc
Предмет: География,
автор: SIMAMIlove
Предмет: Геометрия,
автор: MissisN