Предмет: Физика, автор: aminaliterova9

Важок підвісили до пружини, довжина якої при цьому збільшилась на 20 см. Знайдіть масу важка, якщо коефіцієнт жорсткості пружини 300 Н/м.

Ответы

Автор ответа: КосмическийРобот
4

Решение простое : F = KX = 300H/m * 0.2cm = 60H = 6

Похожие вопросы