Предмет: Физика, автор: glxyez3231

Брусок масою 2кг тягнуть рівномірно прямолінійно по горизонтальній поверхні за допомогою пружини, жорсткість якої 100 Н/м. Визначте величину коефіцієнта тертя, якщо пружина при цьому видовжилася на 8 см

Ответы

Автор ответа: tekasheddy
1
Объяснение:
Коефициент=F/mg
Коеф.=100×0,08/2×10=8/20=0,4

glxyez3231: омагад благодарю
Похожие вопросы