Предмет: Химия,
автор: njkjtosdoroshenko
Обчисліть молярну масу газу, якщо 6,34 г займають обем 2 л
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m(газу)=6.34 г
V( газу). = 2 л
M( газу)=?
Объяснение:
n=V/Vm=2/22.4=0.089 моль
n=m/M
M=m/n=6.34/0.089= 71.2 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ма19ша
Предмет: Русский язык,
автор: NinelMID
Предмет: Русский язык,
автор: WinterSi
Предмет: Українська мова,
автор: yatsuta200