Предмет: Физика,
автор: ArinA2464
100 балов . 6. Через поперечний переріз провідника за 5 хв. пройшло 12 Кл електрики. Яка сила струму в лампі? 7. За який час пройде через поперечний переріз провідника заряд 5 Кл при силі струму 0,2 А?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
6. 0,04А (40мА)
7. 25с
Пояснення:
6. Дано: CI | I = q/t | I = 12/300 = 0,04A= 40мА
t=5хв=300с | | Відповідь: I= 0,04A = 40мА
q=12кл | |
----------- | |
I=? | |
7. Дано: | t=q/I | t = 5/0,2=25c
q=5 Кл | | Відповідь: t = 25с
I=0,2А | |
----------- | |
t=? | |
Якщо рішення відображається некоректно , то рішення також прикріплено в файлі
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: rashel123
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: рикиша2005
Предмет: Окружающий мир,
автор: 2008137
Предмет: Русский язык,
автор: Sadibekov07