Предмет: Физика, автор: Valeri7777

ДАЮ 30 БАЛІВ!
1. Укажіть величину сили тяжіння, яка діє на дівчинку масою 40 кг.
2. Людина масою 60 кг несе два однакових відра води. Визначте масу відра з водою, якщо вага людини з відрами 900 Н.

Ответы

Автор ответа: viktoriavika1092
0

Відповідь:

1. 400H 2. 1 відро = 15 кг

Пояснення:

1.  Fтяж = m*g

Fтяж = 40*10=400H

2. P=m*g

m=P/g

m=900/10=90кг

90-60=30 кг(відра)

30/2 =15 кг (1 відро)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: айзат05
Предмет: Алгебра, автор: MishaIlin
Предмет: Геометрия, автор: lmao95