Предмет: Химия, автор: kulishevgeniya07

масова частка Гідраргіуму в сполуці з Оксигеном дорівнює 96,2 відсотки.Відносна молекулярна маса цієї сполуки-416.Визначте формулу сполуки HgxOy​

Ответы

Автор ответа: soffniss
1

Ответ:

Hg2O (оксид ртуті)

Объяснение:

W (O) = 100% - 96,2% = 3,8%

Знайдемо кількість атомів кожного елемента за формулою: n = W × Mr/Ar × 100

n (Hg) = 96,2% × 416/201 × 100 = 40019,2/20100 ≈2

n (O) = 3,8% × 416/16 × 100 = 1580,8/1600 ≈ 1

Отримаємо Hg 2 O 1


kulishevgeniya07: огромное спасибо
soffniss: А якщо брати Атомну масу Гідраргіуму 201, то тоді молекулярна маса має вийти 418
Похожие вопросы