Предмет: Физика, автор: oler65112

5. Маса тіла 200 г, якою буде поглинута доза йонізуючого випромінювання,
якщо енергія йонізуючого випромінювання, передана тілу, становить 0,8 Дж?
(2 бали)
Поможіть срочно

Ответы

Автор ответа: GGVladok
0

m = 200 гр = 0,2 кг; W = 0,8 Дж

D = \frac{W}{m} =\frac{0,8}{0,2} = 4 Гр

Відповідь: 4 Грея

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: milashka5215