Предмет: Химия, автор: evgenpetrovskij8

Обчисліть масову частку Фосфору, в складі прального порошку, якщо в
його зразку масою 750 г, міститься 150 г Фосфору.

Ответы

Автор ответа: fpxuyiduyduyfih
0

Дано:

m(порошку) = 750 г

m(фосфору)= 150 г

W - ?

Розв'язок:

W = m(фосфору)/m(порошку)

W = 150г/750г = 0,2 г

Якщо потрібно в відсотках, то:

W = m(фосфору)/m(порошку) × 100%

W = 150г/750г × 100% = 20%

Похожие вопросы