Предмет: Физика, автор: zekakarpinskij036

Знайдіть силу тяжіння, що діє на кульку масою 60 грам

Ответы

Автор ответа: mashulkamala
2
Ответ: F=0,6 Н Объяснение: m=60г=0,06кг g=10Н/кг F=0,06кг*10Н/кг=0,6Н
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
Предмет: Русский язык, автор: Privet100000